Конференція «Я будую готель» об’єднала професіоналів готельної справи

Picture of Пєклун Олексій

Пєклун Олексій

08 грудня 2023 року, Буковель, Україна — Керуюча компанія «BRG hotels» провела практичну конференцію “Я будую готель”. Подія зібрала понад півсотні підприємців та власників бізнесу, демонструючи актуальність інвестицій у готельну нерухомість та розвиток індустрії гостинності.

На конференції було обговорено ряд практичних питань, таких як стратегії будівництва, поєднання дизайну та технологій, аутсорсинг у управлінні, важливість позиціонування, вплив звукоізоляції на комфорт, а також ролі ресторану при готелі. Особлива увага була приділена ідеї, що готель має орієнтуватися на потреби гостя, а не власника чи його родину. 

Учасники конференції були одностайні в думці, що будівництво готелів в Україні зараз є важливим внеском у економіку країни та символом її незламності. Таким чином, конференція “Я будую готель” відобразила трансформацію та розвиток українського ринку рекреації, адаптуючись до нових умов.

Важливим аспектом конференції було усвідомлення необхідності планування та залучення професіоналів для успішності будь-якого готельного проекту. Це підкреслює, що успіх у готельному бізнесі вимагає не тільки візії, але й ретельного планування та професійного підходу на кожному етапі від концепції до реалізації. Конференція стала платформою для обміну ідеями та досвідом, сприяючи розвитку готельної індустрії в Україні, навіть у часи невизначеності та викликів.

Олексій Пєклун, CEO BRG hotels: “Конференція «Я будую готель» – це зустріч професіоналів практиків, які поділилися практичним досвідом та сучасними підходами до розвитку готельної справи. Переконаний, що цей захід сприятиме появі нових сучасних українських прибуткових готельних проєктів”.